+38 (097) 547-17-17

Магазин працює в тестовому режимі. Графік роботи уточнюйте за телефоном.

MILICON

+38 (097) 547-17-17

Магазин працює в тестовому режимі. Графік роботи уточнюйте за телефоном.

MILICON

MILICON® - робота і пристрасть в одному

Наша компанія займається постачанням тактичного спорядження найвищої якості в країні та за кордоном. Вся наша команда - це команда ентузіастів, які, незважаючи на те, що вже знають толк в зброї, не перестають вчитися і вникати в тему. Серед інших результатів цього є численні поїздки за кордон у пошуках нових товарів та цікавих ділових контактів.
З пристрастю до військової техніки ми вперто беремо її з усього світу. Знання ринку та актуальні новини з військового середовища дають нам доступ до найкращих брендів зброї. Тут ви знайдете найкращі пістолети, рушниці та ножі. Цікаво, що ми також маємо доступ до обладнання, яке можна запропонувати лише військовим чи державним установам.

Вся продукція, запропонована в магазині, перевірена та схвалена нами.

Але не тільки зброя...
Не тільки зброя - набір для чищення

У нашому магазині ви також знайдете безліч аксесуарів. Продаємо, серед іншого найякісніші глушники, стволи, магазини, спускові механізми, приціли, хронографи, засоби зв'язку та набори для чищення зброї. Також є такі елементи спорядження, як тактичні жилети, кобури, ремені для зброї, окуляри та снайперські рюкзаки.

Illustration
Illustration